Świetna zabawa z zapałkami – zadania matematyczne z zapałkami

Świetna zabawa z zapałkami – zadania matematyczne z zapałkami

Zagadki matematyczne z użyciem zapałek
od dawna cieszyły się one dużą popularnością wśród osób lubiących logiczne łamigłówki. Obecnie są to jedne z najlepszych łamigłówek, w formie gier logicznych, nasyconych aurą tajemniczości oraz nieprzewidywalnością- zakończenia się gry.

Gra z zapałkami to świetna i edukacyjna zabawa

Gra oferuje świetną oraz niekończąca się zabawę. Wszystko dzięki wielogodzinnego wysiłku umysłowego poprzez rozwiązywanie zagadek logicznych wraz z poznawaniem podstaw matematyki. Opisywany produkt w postaci gry logicznej nazywa się: Zadania matematyczne z zapałkami .

Na czym polega zabawa, zasady gry – zadania matematyczne z zapałkami

W grze chodzi przede wszystkim o to, aby podzielić się na kilka zespołów, aby każda osoba grająca wspólnie mogła rywalizować zdrowo pomiędzy przeciwnymi zespołami.
Docelowo wygrywa ten zespół, który rozwiąże przydzielone jemu z puli -wszystkie obliczenia, czyli działania matematyczne oraz gdy skończą się temu zespołowi- dostępne dla niego zapałki.

Jednak uwaga!:
Na rozwiązanie każdego działania matematycznego, każdy zespół ma tylko 180 sekund. (raptem 3 minuty).

Jeżeli zespół nie wykona zadania w ciągu przewidzianych- 3 minut to wówczas, po przekroczeniu dostępnego czasu każdy z członków zespołu musi pobrać dodatkowe 5 zapałek.
Każde opakowanie gry zawiera 1000 sztuk zapałek.
Natomiast w każdym zestawie, opakowaniu, egzemplarzu gry -w formie zapałek zapasowych jest ich dodatkowa liczba 500 sztuk.

Opisywana gra, z serii łamigłówek logicznych- Zadania matematyczne z zapałkami to zabawa to gwarantowana zabawa dla wszystkich dla osoby w każdym wieku, najmłodszych i najstarszy.
Oprócz wesołej i fantastyczne zabawy, a także niekiedy kłótliwej rywalizacji. Łamigłówka ta stymuluje myślenie, czyli pracę logiczną naszego umysł i przekazywanie informacji pomiędzy neuronami.
Oczywiście niebywałym plusem w tej grze jest/ okazuje się być przypominanie sobie podstawowych zasad obowiązujących i rządzących się w matematyce. Matematyce jako królowej nauk